Zavolejte nám: +420 775 018 837

Strojírenství

Ať už máte na podlahu jakékoliv nároky. Naše stěrky splní Vaše požadavky.

Tak třeba podlahová stěrka na bázi vysokopevnostních cementů Atemit HDC má obrovskou pevnost v tlaku. Tato 6-8 mm silnovrstvá podlaha je tak odolná a tak pevná, že si poradí v nejnáročnějším provozu.

Máme však i další varianty do středně a těžce namáhaných provozů – např. Atemit EPT nebo Atemit PTQ. Obě podlahy jsou vysoce odolné vůči nárazu i obrusu, PTQ díky své barevné úpravě navíc elegantně maskuje případné škrábance na povrchu.

Níže se sami můžete podívat na některé z našich realizací ve strojírenském průmyslu.

Výrobce a vývojář praček

Strojírenství

EPT, EPT + chips

Firmě jsme v prostorách zkušebny praček zrealizovali podlahový systém Atemit EPT, který jsme doplnili o vysokokapacitní žlab, který zvládne odvést větší množství vody, které z praček odchází. Méně zatěžované prostory jsme doplnili o estetický systém Atemit EPT s chipsem.

Více informací

Výroba motorů

Strojírenská výroba

HDC, PTQ, EPT

Firma se strojírenskou výrobou se při výběru podlahového systému rozhodovala na základě testování tří námi navržených vzorků podlah. Jelikož se jedná o těžší strojírenskou výrobu, navrhli jsme zákazníkovi vysoce mechanicky odolný systém Atemit HDC. Prostory s mírnějším zatížením jsme pak doplnili o systém Atemit PTQ a Atemit EPT.

Více informací

Komponenty pro letecké a kosmické techniky, vědecké přístroje

Strojírenská výroba

EPT, PTQ

Investor se na nás obrátil s prosbou, abychom mu pomohli opravit podlahu, kterou mu realizovala jiná firma, s jejíž prací nebyl zcela spokojen. Ve vstupních prostorách, které mají firmu reprezentovat, jsme použili estetický systém s barevnými písky Atemit PTQ. V prostorách výroby jsme pak navrhli systém Atemit EPT, který se skvěle hodí do daného typu provozu. Dilatační spáry ve výrobě jsme okovali pásovinami, aby odolávaly přejezdu manipulační techniky.

Více informací

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno