Zavolejte nám: +420 775 018 837

Co nabízíme?

Průmyslové podlahy, které realizujeme, nacházejí uplatnění v potravinářství, strojírenství, hutnictví, elektrovýrobě, výrobě plastů, chemickém, farmaceutickém průmyslu nebo také ve skladech a parkovacích domech. Více než 80 % našich zakázek tvoří rekonstrukce a opravy průmyslových podlah, při kterých řešíme i ty nejsložitější problémy. Podívejte se na podlahu komplexně a z více úhlů pohledu podle toho, co Vás zajímá nebo jaký provoz je nejblíže tomu Vašemu. Můžete zde objevit řešení pro Vaše problémy s průmyslovou podlahou. V následujícím přehledu si vyberte, která z realizovaných podlah je nejblíže Vašemu provozu a podmínkám. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Průmyslová podlaha v projektu?

Jsme tu pro Vás!

Ušetříme Vám čas tím, že Vám pomůžeme vyřešit kompletní projekt průmyslové podlahy, který obnáší:

1

Návrh řešení dle charakteru provozu
Na základě dlouholetých zkušeností navrhneme takové řešení, které v podobném typu provozu skvěle funguje a vyhovuje zákazníkovým požadavkům.

2

Kompletní rozpočet
Díky sestavenému rozpočtu si můžete udělat představu, s jakou částkou máte na podlahu v projektu počítat.

3

Zpracování všech detailů
V našem návrhu řešení myslíme také na zpracování všech funkčních detailů. Jen tak bude výsledná podlaha sloužit na 100 %. Potřebujete-li podrobné nákresy jednotlivých funkčních prvků, neváhejte se na nás obrátit.

4

Stavební průzkum
V případě potřeby jsme schopni zajistit a provést stavební průzkum, který může zahrnovat sondážní průzkum, odtrhové zkoušky či zkoušky podloží.

5

Funkční vzorek podlahy
Pokud chcete mít Vy nebo zákazník jistotu, že podlaha bude v daném provoze dobře fungovat, nabízíme realizaci funkčního vzorku, na kterém je možné si jednotlivé požadované vlastnosti otestovat – ať už se jedná o ověření mechanické, chemické nebo teplotní odolnosti či antistatických vlastností podlahy apod.

6

Předvedení našich podlah v praxi
Sami se můžete přesvědčit o tom, že naše podlahy v provozech skvěle fungují. Nabízíme Vám možnost navštívit námi realizované podlahy nebo přímo samotnou realizaci.

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno