Zavolejte nám: +420 775 018 837

Kdo jsme?

Jsme ryze česká firma, která se v oblasti speciálních stavebních hmot a aplikace průmyslových podlah pohybuje již od roku 1995. Za tu dobu jsme získali na českém trhu průmyslových podlah ojedinělé znalosti a zkušenosti, o které se s našimi zákazníky dělíme.

Kvalitní podlahu chápeme jako vytvoření funkčního celku jednotlivých podlahových systémů včetně všech návazných a doplňkových prvků.

Pomůžeme Vám s návrhem vhodného řešení včetně dopracování statického návrhu přesně dle požadavků Vašeho provozu a poté podlahu pod pečlivým dohledem našeho technika zrealizujeme. A Vy se tak poté díky našemu kvalitnímu dlouhodobému řešení můžete naplno a bez přerušení věnovat Vaší výrobě. Ať už řešíte rekonstrukci stávajícího provozu nebo výstavbu nového, náš tým odborníků je tu pro Vás.

Jsme tu pro Vás

atemit video wallpaper

Co na nás nejvíce oceňují naši zákazníci?

Na co jsme opravdu pyšní, je náš prozákaznický přístup. Vždy se snažíme navrhnout řešení, která co nejvíce odrážejí specifické potřeby zákazníkova provozu. Zákazníků se zpětně ptáme na to, proč si vybrali právě nás a tady jsou shrnuty nejčastější odpovědi:

Návrh řešení

1

Nabízíme řešení, ne pouhý produkt

Každá podlaha si zaslouží individuální přístup, včetně vyřešení detailů a průzkumu stávajícího stavu. Při rekonstrukcích se často se setkáváme s chybějícím posouzením aktuálního stavu opravované průmyslové podlahy. Tento nedostatek řešíme pečlivou diagnostikou podlah (sondážní průzkumy, testy povrchů atd.) Navrhujeme tak optimální technické řešení na základě zvážení všech okolností. A protože kvalita podlahy závisí i na dobře zpracovaných detailech, věnujeme náležitou pozornost i řešení všech detailů – fabionů, objektových dilatací, dilatačních spár, vpustí, kanálků, kolejnic a jiných. Podlahové systémy si sami vyvíjíme a přizpůsobujeme je tedy potřebám a požadavkům Vašich provozů.

zobrazit více ukaž méně
Doplňkové služby

2

Poskytujeme doplňkové služby

Uvědomujeme si, že podlahy jsou nemalou finanční investicí a je tedy potřeba k jejich realizaci přistupovat zodpovědně. U rekonstrukcí Vám proto nabízíme možnost provést diagnostiku stávajícího stavu podlah pomocí vrtaných sond a odtrhových zkoušek a poté navrhnout vhodné řešení jejich opravy.

Abyste se navíc mohli přesvědčit, že bude daný systém ve Vašem provozu opravdu fungovat, můžeme Vám zrealizovat zkušební vzorek podlahy. Také víme, že nefunkční dilatace nebo výtluky v podlaze mohou Vaši výrobu pořádně potrápit, proto i v tomto případě jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám tento problém vyřešit. Neváhejte se na nás obrátit!

zobrazit více ukaž méně
Dlouhodobé partnerství

3

Nabízíme Vám dlouhodobé partnerství

Se zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy. Hotovou zakázkou to nekončí, staráme se o Vaše podlahy i dále. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Přebíráme zodpovědnost za výběr nejvhodnějšího podlahového systému. Náš obchodně technický zástupce je zkušený podlahář a zároveň osoba, se kterou je zákazník v kontaktu v celém procesu od návrhu přes realizaci, až po používání podlahy.

zobrazit více ukaž méně
Ukázky podlah

4

Ukazujeme Vám naše realizace

Za naší prací si stojíme, nic neskrýváme, a proto Vám nabízíme možnost navštívit některou z našich hotových podlah nebo se podívat na realizaci přímo na stavbě. Specializujeme se na strojně hlazené průmyslové stěrky s tloušťkou 5 mm a více. Tyto průmyslové podlahy jsou mnohem více odolné vůči proškrabu, průrazu, mechanickému zatížení, proto se vyznačují vyšší životností než tenké stěrky, a proto neváháme Vás vzít k našim stávajícím zákazníkům, abyste se mohli sami přesvědčit, že naše systémy opravdu fungují.

zobrazit více ukaž méně
Velké plochy i lokální opravy

5

Řešíme jak velké plochy, tak lokální opravy

Žádná plocha pro nás není příliš malá. Ať už tedy řešíte celou podlahu nebo jen její část, můžete se na nás obrátit. Oprava koridoru, podlahy pod strojem, výtluků, přejezdů – nic pro nás není problém.

zobrazit více ukaž méně
Realizace v ČR i SR

6

Realizujeme po celé ČR i na Slovensku

Dokážeme se postarat o podlahy na všech Vašich pobočkách v ČR a SR. Naše kanceláře se nyní nachází v Brně, Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích a Frýdku Místku, tak se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, jsme tu pro Vás!

zobrazit více ukaž méně

Ing. Miroslav Tesařík

Slovo ředitele společnosti ATEMIT

 

„Chtěl jsem využít svých obdarování a schopností v oblasti podlahářství. Díky kreativnímu přístupu k průmyslové podlaze se naší společnosti podařilo na trh přinést nové podlahové systémy, které zákazníkům přináší mnoho výhod. Toho jsme dosáhli díky dobře vedené týmové práci. Společnosti tak dáváme kvalitní průmyslové podlahy a našim zaměstnancům poctivou a smysluplnou práci.“

 

Zjistěte více info o našem týmu ZDE.

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno