Zavolejte nám: +420 775 018 837

Diagnostika podlah

Provedení diagnostiky podlahy je důležitou součástí návrhu podlahy, a to zejména v případě rekonstrukcí.

Chybějící nebo nedostatečné posouzení stávající podlahy bývá nejčastější chybou při opravách a rekonstrukcích průmyslových podlah. Posouzení podlahy spočívá v analýze důležitých faktorů: únosnosti, pevnosti, přídržnosti a dalších vlastností. Předejde se tak neočekávaným změnám postupu rekonstrukce a tím i zvyšování nákladů s tím spojených.

Nabízíme:

 • Vrtané sondy – na důkladné posouzení kvality stávající podlahy klademe vysoký důraz. Proto při rekonstrukcích standardně provádíme vrtané sondy, na jejichž základě provedeme odborné posouzení stávajícího povrchu a následně navrhneme nejlepší technické řešení rekonstrukce podlahy. Dalším důvodem pro provedení vrtaných sond je přesné stanovení harmonogramu rekonstrukce a zpřesnění plánovaného rozpočtu.

 • Odtrhové zkoušky přilnavosti – někdy je nutné prokázat skutečný parametr přilnavosti mezi některými vrstvami podlahové konstrukce. Zajišťujeme tahově adhezní zkoušky v terénu s použitím odtrhového přístroje, který je nenahraditelným nástrojem pro průkazné (nebo kontrolní) prověření kvality povrchových úprav. Úspěšné nanesení povrchové vrstvy je často podmíněno předchozí úpravou podkladu, tj. základní či předchozí vrstvy. Odtrhová zkouška je jedinou cestou, jak určit vhodnost úpravy podkladu či předchozích vrstev a jejich schopnost k úspěšnému nanesení další vrstvy.

   

Sjednejte si schůzku

  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

  ATEMIT, s.r.o.
  Olomoucká 1181/89
  627 00 Brno