Zavolejte nám: +420 775 018 837

Naše realizace

Na základě našich dlouhodobých zkušeností se na nás obrací řada projektantů s žádostí o pomoc při návrhu podlahy do průmyslových objektů. Níže se můžete podívat na vybrané projekty, na nichž jsme se podíleli od projektové dokumentace až po finální realizaci.

DIK – dodavatelsko inženýrská kancelář

Projekt: Naturfyt – Bio Jeseník

Stavba firmy Naturfyt Bio Jeseník pochází z dílny dodavatelsko inženýrské kanceláře DIK, která za ni získala hlavní cenu v soutěži Stavba roku Olomouckého kraje 2020. Naše podlahy v krásných barevných odstínech jsou nedílnou součástí této stavby a skvěle do celého konceptu zapadají. Kromě finální nášlapné vrstvy jsme realizovali také podkladní betony a zápachové uzávěry.

Více informací

Chybik + Kristof Architects

Projekt: Vinařství Lahofer

Architektonickému ateliéru Chybik + Kristof Architects jsme pomohli navrhnout podlahy do světoznámého vinařství Lahofer. Tato unikátní stavba se dostala až do finále prestižní soutěže MIPIM Awards – největší světový veletrh nemovitostí. Je nám ctí, že jsme mohli být součástí.

Více informací

Projekční kancelář Maléř

Projekt: Mürdter Dvořák, DG Pack

S panem Maléřem jsme spolupracovali již na dvou větších projektech. Pomohli jsme mu navrhnout vhodné řešení do obou provozů tak, aby zároveň splňovalo požadavky zákazníků. Společnost Mürdter Dvořák s námi spolupracovala již v minulosti a tentokrát opět  požadovala vysoce mechanicky odolné podlahy, které odolají pádům břemen, proto jsme opět zvolili systém Atemit HDC. Mimo to jsme panu Maléřovi pomohli vyřešit celkový návrh podlahy včetně dovyztužení a dilatačních přejezdů mezi halami. Pro společnost DG Pack jsme navrhli antistatickou podlahu Atemit EPT AS. Majitelé ale nakonec požadovali vysoce lesklou antistatickou podlahu, která by svým vzhledem připomínala displej mobilního telefonu, proto jsme jako vhodné řešení navrhli podlahový systém Atemit ESL AS.

Více informací

B-Projekting

Projekt: Kuraray Europe Moravia

Projekční kanceláři B-Projekting jsme pomohli s návrhem řešení kompletní skladby podlah v nové hale firmy Kuraray o celkové ploše 10 000 m², které jsme následně zrealizovali. Specifikem této realizace bylo, že všech 10 000 m² tvořila železobetonová deska s mnoha konstrukčními detaily (kolejnice, energožlaby aj.). Jako nášlapnou vrstvu jsme aplikovali několik systémů, dle požadavků jednotlivých částí provozu: systém  ATEMIT ScCt v energetickém centru, ATEMIT EPT AS v čistých prostorách s požadavky na antistatiku a ATEMIT PTQ s estetickým kamínkovým povrchem v administrativní části. V ostatních prostorách jsme aplikovali beton se vsypem.

Více informací

Stavební projekční kancelář Ing. Cichra Václav

Projekt: Vinařství Réva Rakvice

Panu Ing. Cichrovi jsme pomohli navrhnout a následně i zrealizovat rekonstrukci podlahy ve vinařství Réva Rakvice. Původní podlahou byla stará dlažba, kterou jsme se rozhodli povrstvit podlahovým systémem Atemit PTQ.

Více informací

Langr-projekt

Projekt: Wera Nova, Bidfood

Pro firmu Bidfood jsme panu Langrovi pomohli navrhnout a následně i zrealizovat kompletní skladbu průmyslových podlah v novostavbě bourárny masa. Podlahy jsme dodali počínaje hydroizolací, přes betonové desky s dovyztužením eliminujícím množství spár v podlaze, odvodňovací prvky (žlaby, vpusti), nárazníky, fabiony až po finální nášlapnou vrstvu. Podlahy jsme navrhli a realizovali s garancí odtoku vody bez tvorby kaluží. Jelikož každá část provozu má svá vlastní specifika a požadavky na různé odolnosti (teplotní, chemické, mechanické), aplikovali jsme do jednotlivých částí různé typy podlahových systémů podle parametrů, které by měla podlaha v daných místech splňovat. Pro firmu Wera Nova jsme navrhli podlahový systém HDC, který odolá náročnému provozu skladu a expedice. Pomohli jsme vyřešit také detail dovyztužení kolejnice regálu tak, aby nedocházelo k její poruše v místě styku s podlahou.

Více informací

Fotografie dalších realizací

+
+
+
+
building floor

Naši zákazníci

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno