Zavolejte nám: +420 775 018 837

Historie firmy

 

Jsme ryze česká firma, která se v oblasti speciálních stavebních hmot a aplikace průmyslových podlah pohybuje již od roku 1995. Za tu dobu jsme získali na českém trhu průmyslových podlah ojedinělé znalosti a zkušenosti, o které se s našimi zákazníky dělíme. Jak se firma vyvíjela, se můžete podívat na časové ose.

1995

Založení firmy

Příběh první podlahy:

„Objížděl jsem areály kolem Brna a komunikoval s lidmi, jestli nebudou investovat do podlah. Jednou jsem hovořil
s podnikatelem, který vyráběl trička s potiskem. Akorát dělal výběrové řízení na novou podlahu. Výběrové řízení jsme vyhráli. Podlahu jsme s manželkou a pár pomocníky položili vlastníma rukama. Skončili jsme po půlnoci a do rána podlahu poskákaly žáby. Investor byl přírodně smýšlející a po vzájemné dohodě jsme podlahu natřeli. Ta podlaha je tam se stopami žabiček dodnes a stále dobře slouží.“

Ing. Miroslav Tesařík, ředitel společnosti ATEMIT

1995

2003

Firma jako s.r.o.

Firma ve svých počátcích disponovala 3 obchodně-technickými specialisty a 2 realizačními techniky, kteří na stavby dohlíželi. Byli jsme schopni realizovat zároveň 2-3 zakázky. V této době jsme se zaměřovali na průmyslové podlahy i anhydrity, od kterých jsme se ale časem rozhodli upustit a věnovat se naplno průmyslovým stěrkám.

2003

2005

Počátek vývoje vlastních systémů

Rozhodli jsme se oddělit od trhu a na něm běžně dostupných produktů a jít cestou vývoje vlastní podlahové řady. Díky tomu jsme nyní schopni zákazníkům nabízet podlahy, které skutečně odrážejí požadavky a potřeby jejich provozu.

2005

2008

Zakládáme pobočku v Hradci Králové 

Jeden z našich obchodních týmů jsme přesunuli do Hradce Králové, aby byl blíže svým zákazníkům.  Nyní nás v Hradci Králové najdete v Administrativním centru EPOS.

2008

2015

Stěhujeme se do současného sídla firmy

Staré prostory našemu rostoucímu týmu již nestačily, a tak jsme je vyměnili za nové, větší, kde se kromě kancelářských prostor nachází také skladové zázemí o ploše 800 m². Tým v této době tvořilo 8 obchodně-technických specialistů a 4 realizační technici. Zvládali jsme realizovat 4-5 zakázek zároveň.

2015

2016

Už jsme také v hlavním městě 

V tomto roce proběhlo stěhování dalšího obchodního oddělení, tentokrát do samotného hlavního města. Najdete nás zde v Centru stavebního inženýrství.

2016

2017

Pořádáme 1. letní akademii pro studenty!

Studenti jsou naše budoucnost. A protože si toto dobře uvědomujeme, pravidelně pro ně pořádáme kromě různých přednášek a exkurzí také speciální vzdělávací akademii. První ročník proběhl v létě 2017, od té doby pořádáme akademii pravidelně a u studentů se těší velké oblibě.

2017

2020

Otevíráme pobočky pro Vysočinu, jižní a západní Čechy

Od roku 2020 jsme blíže také firmám na Vysočině, v jižních a západních Čechách. Najdete nás v Českých Budějovicích.

2020

2021

Najdete nás také ve Frýdku-Místku

Abychom byli blíže také zákazníkům ze Slezska a Slovenska, najdete nás od tohoto roku  i ve Frýdku-Místku.

V současnosti máme 5 poboček. K dispozici je Vám celkem 16 obchodně-technických specialistů a na naše zákazníky dohlíží 7 realizačních techniků. Jsme schopni realizovat až 8 zakázek v jeden čas.

2021

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno