Zavolejte nám: +420 775 018 837

Projektanti

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám nabízíme pomoc s návrhem řešení podlahy do projektu, který řešíte. Ať už se jedná o celou skladbu podlahy nebo pouze o finální nášlapnou vrstvu, můžete se na nás obrátit.

Co nabízíme?

Ušetříme Vám čas tím, že Vám pomůžeme vyřešit kompletní projekt průmyslové podlahy.

Zjistit více

Naše realizace

Zde se můžete podívat na naši předchozí spolupráci s projektanty.

Zjistit více

Jak spolupráce s námi probíhá?

1

Zadání podlahy

Klíčem k úspěšnému návrhu podlahy je příprava uceleného zadání řešené podlahy. Náš obchodně-technický specialista Vás navštíví a společně proberete podrobnosti o zákazníkově provozu a jeho představách a požadavcích. Případně zákazníka můžeme navštívit a zjistit veškeré podrobnosti přímo od něj.

2

Návrh komplexního řešení

Výstupem našeho společného jednání bude kompletní návrh podlahy (zahrnující statiku, jednotlivé vrstvy podlahy a funkční detaily) včetně rozpočtu. Celé řešení Vám obchodně-technický specialista představí a vysvětlí.

3

Komunikace se zákazníkem

Můžeme se také zúčastnit jednání se zákazníkem. Ať už za účelem zjišťování podrobností potřebných k návrhu řešení, tak i kvůli prezentaci a zdůvodnění navrženého řešení. V případě potřeby můžeme zákazníkovi zrealizovat funkční vzorek, provést stavební průzkum nebo jej vzít na návštěvu námi realizovaných podlah v podobných provozech.

4

Realizace pod kontrolou 

Na celou naši stavbu podlahy důkladně dohlížíme a náš stavbyvedoucí se účastní kontrolních dnů na stavbě. Díky tomu si Vy i zákazník můžete být jistí, že výsledek bude opravdu kvalitní.

building floor

Naši zákazníci

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno