Zavolejte nám: +420 775 018 837

Podlahy pro parkovací domy a obchodní centra

Nejdůležitější mantrou při řešení podlah v garážích a parkovacích domech jsou její hydroizolační vlastnosti. Podlahový systém nesmí propustit vlhkost a zároveň se v něm nesmí objevovat trhliny, kterými by mohla vlhkost pronikat do konstrukce a způsobovat tak v budoucnu nemalé problémy. Další důležitou vlastností je samozřejmě odolnost. Podlahy v prostorách garáží musí odolávat nejen výkyvům teplot a zátěži v podobě aut a břemen, které mohou na podlahu spadnout, ale musí ustát také vysoké opakované tahové namáhání podlahy při malém poloměru zatáčky, které vzniká například tehdy, když auto vjíždí na nájezdovou rampu do dalšího patra apod.

Kromě toho musí samozřejmě vydržet výskyt různých chemikálií, které se mohou na podlahu uvolnit. Zapomínat nesmíme ani na změkčovadla, která jsou obsažena v pneumatikách a jejichž působení může podlahu narušit a způsobit na ní nevzhledné skvrny, šmouhy či otisky, které nelze odstranit.  Snadná údržba a dlouhá životnost je pak samozřejmostí.

V naší nabídce naleznete kromě vhodných podlahových systémů také sanační membrány, pomocí kterých můžeme překlenout stávající trhliny a v kombinaci se zvoleným podlahovým systémem tak podpoříme hydroizolační vlastnosti podlahy. Vše můžeme doplnit o systémové řešení fabionů, které zajistí plynulé napojení podlahy na stěnu. V rámci našich služeb jsme vám pak schopni nabídnout také dopravní značení přesně dle vašich požadavků.

Jaké jsou naše zkušenosti?

Podívejte se na případové studie z realizace u našich referenčních zákazníků.

Qubix: Parkovací dům v centru Prahy

Rekonstrukce garážového stání na stropní konstrukci se sanací divokých trhlin.

Více informací

Podzemní garáže Česká: Garáže luxusních domů v centru Brna

Realizace podlah v podzemních garážích s důrazem na estetiku.

Více informací

Bytový dům Gajdošova: Nájezd do garáží v bytovém domě

Realizace nájezdu ve větším sklonu.

Více informací

Podlahové detaily: fabiony, dilatace, dopravní značení a další

Aby podlaha správně fungovala, je potřeba dořešit také funkční prvky, které mohou výrazně ovlivnit její životnost. A nebo také usnadnit orientaci v prostoru.

Více informací

Mám zájem o tento systém

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.