Zavolejte nám: +420 775 018 837

Odborná PRAXE

Pokud potřebuješ získat praxi a chceš prohloubit své znalosti v jednom z důležitých oborů stavebnictví, určitě jsi u nás správně. Studenti u nás mají dveře otevřeny a zalíbí-li se jim u nás, mohou u nás pokračovat dále formou brigády.

Na jakých odděleních můžeš praxi absolvovat?

  • Obchodně-technické oddělení – na tomto oddělení budeš pravou rukou obchodníka. Naučíš se, jak navrhnout vhodnou skladbu podlahy, tvořit kalkulace, nabídky, provádět diagnostiku podlah, komunikovat se zákazníkem a mnoho dalšího.
  • Oddělení realizace – budeš jezdit na realizace zakázek přímo s naším stavbyvedoucím, který ti ukáže, jak to chodí přímo na stavbě. Budeš pomáhat zaměřovat plochu, jednat s dodavateli, objednávat materiál na stavbu,  dohlížet na kvalitu prováděné práce a dodržování termínů atd.
  • Marketing a HR – pokud chceš nahlédnout pod pokličku toho, jak se dělá marketing a nábor zaměstnanců v oboru stavebnictví, tak se nám neváhej ozvat. Vyzkoušíš si, jak tvořit propagační materiály, prezentace a statistiky pro obchodní oddělení či jak oslovovat potenciální uchazeče o zaměstnání a starat se o naše stávající zaměstnance.

Jak bude praxe probíhat?

Ozvi se nám, že máš o praxi v naší firmě zájem. Pokud ti najdeme vhodného mentora, praxi ti rádi umožníme. Pokud se ti u nás bude líbit, můžeme se domluvit na pokračování praxe formou brigády a po ukončení studia případně také formou hlavního pracovního poměru. Kromě praxe nabízíme studentům stáž v naší firmě, kterou lze jako praxi také uznat.

Kde lze praxi absolvovat?

Praxi můžeš navštěvovat na kterékoliv naší pobočce – tedy v Brně, Praze, Hradci Králové, Frýdku-Místku i Českých Budějovicích. Jen na oddělení marketingu je možné praxi absolvovat pouze v Brně.

Máte zájem o spolupráci s naší firmou? Napište nám.

Neváhejte nám zaslat svůj životopis a třeba se nám podaří najít společnou cestu.


    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.