Zavolejte nám: +420 775 018 837

VNA Podlahy

Speciální superrovné podlahy pro provoz VZV.

VNA (Very Narrow Aisle) je adaptací standardních nastavitelných paletových regálových systémů zhutněných do velmimalé plochy, čímž vzniká skladový systém s vysokou hustotou, který umožňuje zvýšit kapacitu skladu bez rozšířeníprostoru. Pro skladové operace s paletovými regály ve velmi úzkých uličkách je zapotřebí speciální manipulační zařízení,jako jsou VNA vozíky nebo vysokozdvižné vozíky s otočnými vidlemi pro zjednodušení operací. Pro usnadnění provozu jenutné navržení speciálního podlahového naváděcího systému, který zajistí dodržení správné trasy a bezpečné využitítechnologie.

Přední výrobce čajů

Potravinářský průmysl

Průmyslové podlahy pro technologii VNA

V prostorech předního výrobce sypaných a balených čajů byla dokončena výstavba nové skladové haly. Po výstavbě regálového systému a instalaci VNA vozíku však bylo zjištěno, že stávající podlahová konstrukce neodpovídá potřebným požadavkům na provoz daných vozíků. Z tohoto důvodu se muselo přistoupit k celkové úpravě řešené podlahy, a to jak z pohledu finální rovinnosti budoucích uliček, tak i z důvodu nevyhovujících pevnostních parametrů řešené desky. Očekávání ohledně budoucího provozu byla velmi vysoká. Hlavním cílem bylo dosáhnout parametrů, které umožní zákazníkovi využít maximálních možných rychlostí a provozního potenciálu dané technologie při zakládání do výšky 11 m. Z tohoto důvodu byl i ze strany zákazníka vznesen požadavek na dosažení nejvyššího kvalitativního řešení a co nejvyšší plošné rovinnosti budoucí podlahy. Tento cíl jsme úspěšně splnili a dnes již řešený sklad plně slouží ke svému účelu.

Více informací

Výroba řemeslného nářadí

Strojírenská a elektro výroba

Průmyslové podlahy pro technologii VNA

Ze strany investora vzešel požadavek na zvýšení kapacity stávajícího regálového skladu, ve kterém se doposud pohybovaly standardní zakladačové retraky. Pro optimalizaci budoucího provozu investor zvolil vysoce efektivní variantu vysokozakladačových VNA vozíků, čímž mu bylo umožněno na dané výměře navýšit skladovou kapacitu až o téměř 70 %. Realizace probíhala etapově, s cílem minimalizovat případné omezení provozu skladu a firmy, konkrétně s minimálním dopadem na výrobu. Plánování akce bylo velmi náročné na vzájemnou kooperaci a eliminaci prašnosti s možnými dopady na okolní výrobu. Díky úspěšnému dokončení této akce je zákazník schopen plně využívat modernizovaný sklad bez potřeby výstavby nové haly.

Více informací

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno