telefon: +420 739 377 720 | e-mail: podlahy@atemit.cz

Nacházíte se na: O nás » Historie »


O nás
 

Historie

Reprezentujeme dvacet čtyři let zkušeností.

Tým pracovníků společnosti Atemit pracuje v oblasti speciálních stavebních hmot a aplikace podlah již od roku 1995.

Za tuto dobu jsme získali na českém trhu ojedinělé znalosti a zkušenosti, o které se s Vámi dělíme. Aplikovali jsme stovky tisíc metrů čtverečních. Naši pracovníci vedli vývoj a testování řady špičkových materiálů, které jsou dnes na českém trhu běžně aplikovány. Díky těmto unikátním znalostem Vám můžeme poradit:

  • jak se daný materiál chová ve specifických podmínkách,
  • vhodnost použití konkrétního materiálu,
  • zda se použití jednotlivých technologií vyplatí (poměr cena/životnost) nebo zda jde o zbytečně drahý materiál pro vaše potřeby,
  • jak se mají jednotlivé materiály aplikovat, aby bylo dosaženo nejlepších možných parametrů.

Zákazníkům nedodáváme jen aplikaci. Nabízíme profesionální řešení během celého procesu přípravy, realizace i používání průmyslové podlahy. Jsme ochotni vždy seriózně poradit a doporučit, co je pro vaši firmu z technického i finančního hlediska nejvhodnější.

Příběh první podlahy:

"Objížděl jsem areály kolem Brna a komunikoval s lidmi, jestli nebudou investovat do podlah. Jednou jsem hovořil s podnikatelem, který vyráběl trička s potiskem. Akorát dělal výběrové řízení na novou podlahu. Vyběrové řízení jsme vyhráli a podlahu jsme s manželkou a pár pomocníky položili vlastníma rukama. Skončili jsme po půlnoci a do rána podlahu poskákaly žáby. Investor byl přírodně smýšlející, tak jsme podlahu natřeli a ta podlaha je tam se stopami žabiček dodnes a slouží dobře."

Ing. Miroslav Tesařík, ředitel společnosti ATEMITSoubory:

Kariéra aktuálně: Hledáme posily do našeho týmu, více informací zde