Zavolejte nám: +420 775 018 837

Podzemní garáže Česká: Garáže luxusních domů v centru Brna

Realizované systémy: Parkovací domy a obchodní centra

V roce 2006 investor zakoupil starší nemovitost v centru Brna, ke které potřeboval dobudovat podzemní garáže. A jelikož s námi spolupracoval na různých realizacích podlah již delší dobu, s důvěrou se na nás obrátil i v tomto případě. Jednalo se o garáže pro prominentní klienty, proto zde byl kladen velký důraz na estetické zpracování podlah. Vysokou úroveň zpracování stavby podtrhuje i to, že se do garáží vjíždí autem pomocí výtahu.

V prostorách jsme zrealizovali asi 400 m2 odolného silnovrstvého podlahového systému v odstínu Pewter, který jsme doplnili o systémové řešení fabionů. Díky tomu jsme zajistili plynulé napojení podlahy na stěnu a podlaha se tak bude dobře udržovat. Kromě parkovací plochy jsme vyřešili také jednotlivé nájezdové rampy.

O investorově spokojenosti svědčí fakt, že když o pár let později koupil další nemovitost, kde potřeboval opět vybudovat podzemní garáže, obrátil se na nás znovu. A my jsme si rádi celou realizaci zopakovali.  S hrdostí můžeme konstatovat, že i po letech používání obě podlahy dobře slouží a stále skvěle vypadají.

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno