Zavolejte nám: +420 775 018 837

Proč pracovat právě u nás?

Vždy se snažíme být jedineční v tom, co děláme. Naším cílem je dosahovat co nejlepších výsledků tak, aby i naši zaměstnanci byli spokojeni, mohli se rozvíjet a jejich práce jim dávala smysl.

1

Kvalitní a smysluplná práce
Naším cílem je zákazníkovi zrealizovat podlahy, které budou odrážet potřeby jeho provozu, a to v té nejlepší kvalitě. Zakládáme si na vracejících se zákaznících, což dokládají i čísla – zhruba 65 % našich zákazníků s námi realizuje podlahy opakovaně.

2

Kariérní růst a vzdělávání
Záleží nám na tom, aby naši zaměstnanci rostli nejenom po kariérní stránce, ale i po stránce odborné a stali se v našem odvětví skutečnými odborníky, kteří dokáží zákazníkům maximálně pomoci. Proto pořádáme pravidelná školení.

3

Přátelské prostředí
Zakládáme si na přátelských vztazích ve firmě. A jak to tak mezi přáteli bývá, rádi děláme našim zaměstnancům radost, a proto na ně s dárečkem myslíme při narozeninách i Vánocích. A abychom se mohli blíže poznávat, pořádáme několikrát do roka společné akce a teambuildingy. Nemluvě o drobných pozornostech pro naše zaměstnance v průběhu roku.

4

Jsme odborníky a leadery v oboru
Na trhu průmyslových podlah se pohybujeme již řadu let. Za tu dobu jsme se stali opravdovými odborníky v oboru. A jsme připraveni udělat odborníka i z Vás.

5

Flexibilní pracovní doba
Jste ranní ptáče nebo si radši pospíte? Můžete si určit, kdy do práce dorazíte.

6

Různorodá pracovní náplň
Práce u nás není jednotvárná. Každý den Vás čeká něco jiného, nudit se u nás tedy rozhodně nebudete.

7

Otevřené dveře pro čerstvé absolventy
Nepožadujeme od Vás žádné velké pracovní zkušenosti. Co potřebujeme, Vás naučíme. Proto jsou u nás absolventi a studenti vřele vítáni. Pro studenty a školy nabízíme různé formy spolupráce.

8

Podílíte se na úspěchu firmy
Zastáváme názor, že každý zaměstnanec má svůj dílčí podíl na tom, jak se firmě daří a musí být na základě toho také odměněn. Proto je část Vaší odměny tvořena podílem na zisku firmy.

Naši zákazníci?

Nenašli jste pozici, která by Vám vyhovovala?

Neváhejte nám zaslat svůj životopis a třeba se nám podaří najít společnou cestu.


    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.