Zavolejte nám: +420 775 018 837

Proč pracovat právě u nás?

Vždy se snažíme být jedineční v tom, co děláme. Naším cílem je dosahovat co nejlepších výsledků tak, aby i naši zaměstnanci byli spokojeni, mohli se rozvíjet a jejich práce jim dávala smysl.

1

Kvalitní a smysluplná práce
Naším cílem je zákazníkovi zrealizovat podlahy, které budou odrážet potřeby jeho provozu, a to v té nejlepší kvalitě. Zakládáme si na vracejících se zákaznících, což dokládají i čísla – zhruba 65 % našich zákazníků s námi realizuje podlahy opakovaně.

2

Kariérní růst a vzdělávání
Záleží nám na tom, aby naši zaměstnanci rostli nejenom po kariérní stránce, ale i po stránce odborné a stali se v našem odvětví skutečnými odborníky, kteří dokáží zákazníkům maximálně pomoci. Proto pořádáme pravidelná školení.

3

Přátelské prostředí
Zakládáme si na přátelských vztazích ve firmě. A jak to tak mezi přáteli bývá, rádi děláme našim zaměstnancům radost, a proto na ně s dárečkem myslíme při narozeninách i Vánocích. A abychom se mohli blíže poznávat, pořádáme několikrát do roka společné akce a teambuildingy. Nemluvě o drobných pozornostech pro naše zaměstnance v průběhu roku.

4

Jsme odborníky a leadery v oboru
Na trhu průmyslových podlah se pohybujeme již řadu let. Za tu dobu jsme se stali opravdovými odborníky v oboru. A jsme připraveni udělat odborníka i z Vás.

5

Flexibilní pracovní doba
Jste ranní ptáče nebo si radši pospíte? Můžete si určit, kdy do práce dorazíte.

6

Různorodá pracovní náplň
Práce u nás není jednotvárná. Každý den Vás čeká něco jiného, nudit se u nás tedy rozhodně nebudete.

7

Otevřené dveře pro čerstvé absolventy
Nepožadujeme od Vás žádné velké pracovní zkušenosti. Co potřebujeme, Vás naučíme. Proto jsou u nás absolventi a studenti vřele vítáni. Pro studenty a školy nabízíme různé formy spolupráce.

8

Podílíte se na úspěchu firmy
Zastáváme názor, že každý zaměstnanec má svůj dílčí podíl na tom, jak se firmě daří a musí být na základě toho také odměněn. Proto je část Vaší odměny tvořena podílem na zisku firmy.

Nenašli jste pozici, která by Vám vyhovovala?

Neváhejte nám zaslat svůj životopis a třeba se nám podaří najít společnou cestu.

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.