Zavolejte nám: +420 775 018 837

STAVEBNĚ-REALIZAČNÍ TECHNIK JUNIOR

Hledáš práci, která není jen zářez do životopisu a ve které můžeš začít budovat úspěšnou kariéru již teď? Nemáš za sebou léta praxe, ale baví tě stavařina, chceš získávat praktické zkušenosti od těch nejlepších a hledáš různorodou práci, kde dostaneš možnost plánovat si práci sám? Ano? Tak se pojďme seznámit!

Jaká je práce u nás?

Nehledáme ostřílené stavbyvedoucí ani jiné experty v oboru. Naši firmu jsme vybudovali na zelené louce a stejně tak u nás coby studenti na brigádě nebo čerství absolventi začínali všichni naši kolegové. Hledáme v lidech potenciál, touhu posouvat sebe i svoje okolí a snahu profesně růst a jsme připraveni Tě maximálně lidsky i odborně podpořit.

Svoji kariéru v Atemitu začneš na pozici asistenta stavbyvedoucího. V této roli budeš neustále v patách svému nadřízenému a budeš se společně s ním podílet na všech úkonech, které k realizaci průmyslové podlahy patří.

Ruku v ruce s nabíráním nových zkušeností bude pozvolna stoupat i Tvá kompetence a zodpovědnost. Postupně si vyzkoušíš samostatně vést jednotlivé realizace a poté se staneš samostatným stavbyvedoucím, který bude mít na starosti své vlastní zakázky.

Když to shrneme, na začátku své kariéry získáš ojedinělou příležitost, kterou časem proměníš ve svůj osobní i firemní úspěch a růst.

Proč se ti u nás bude líbit?

 • Motivační ohodnocení – dobře odvedenou práci umíme dobře odměnit.
 • Budeš mít 5 týdnů dovolené, abys nabral sílu na další zakázky ????
 • Rád sportuješ? Pak se ti může hodit Multisport karta
 • Firemní auto, mobil a notebook jsou samozřejmostí.
 • Kariérní růst – začneš na pozici asistenta stavbyvedoucího, který tě všemu naučí. Poté přejdeš na pozici samostatného stavbyvedoucího. Mimochodem, samostatní stavbyvedoucí si u nás dokáží vydělat 40 000 – 60 000 Kč.
 • Odkud budeš pracovat? Zakázky, které budeš mít na starosti, se nachází v regionu Praha, Střední, Západní a Jižní Čechy.
 • Náš kolektiv je mladý a zábavný. Umíme se vzájemně motivovat i podpořit. Několikrát ročně pořádáme různé společenské akce.
 • Nabízíme práci na HPP – zkušenosti a technické znalosti mít nemusíš, vše se postupně naučíš přímo u nás.

Jak si tě představujeme?

 • Jsi na začátku svojí kariéry a hledáš zaměstnavatele, který Ti dá první opravdu velkou příležitost.
 • Máš technické myšlení. Vzdělání v technickém oboru je výhodou, nikoliv podmínkou. Nezáleží na tom, jestli máš středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, zda jsi absolvent nebo ještě studuješ. Hledáme někoho, kdo dobře zapadne do našeho mladého aplikačního týmu a bude krýt svým kolegům záda.
 • Jsi někdo, kdo s námi bude sdílet naše vize. Naše firma stojí na hodnotách, které jsou pro naši práci zcela zásadní. Proto hledáme kolegu, který bude zodpovědný, cílevědomý, pečlivý, férový a rozhodný.
 • Jsi někdo, kdo má chuť a drive učit se novým věcem, odvádět dobrou práci a posouvat sebe i svůj tým vpřed.
 • Stejně jako my rád jednáš na rovinu, nebojíš se říci svůj názor nebo si říct o radu a máš rád výzvy. Od problému nikdy neutečeš a jsi týmový hráč.
 • Považuješ se za dobrého řidiče, kterému nedělá problém sednout za volant. Velká část pracovní doby probíhá v terénu, přímo na stavbách. Řidičský průkaz skupiny B je tedy nutností.

Kde budeš pracovat?

Zaučení (cca 1 rok) bude probíhat v rámci pražské pobočky a na stavbách na území Středních, Západních a Jižních Čech.

Máte zájem o tuto pozici?

Neváhejte nám zaslat svůj životopis a třeba se nám podaří najít společnou cestu.


  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.