Zavolejte nám: +420 775 018 837

ASISTENT/KA OBCHODNĚ-TECHNICKÉHO SPECIALISTY

Jste student/ka a chcete získat zkušenosti jak v obchodě, tak i ve stavebním průmyslu? Nemáte za sebou léta praxe, ale o to více jste připraven/a vzít svůj osud do svých rukou? Hledáte brigádu ve Frýdku Místku nebo Hradci Králové? Pak čtěte dál!

Ing. Tomáš Ficker

Asistent obchodu

Staňte se obchodníkem jako
Tomáš

„V prvním ročníku na FAST VUT jsem se rozhodl zúčastnit letní stáže ve firmě Atemit. Po jejím úspěšném absolvování jsem po celou dobu svého studia ve firmě pokračoval v práci formou brigády a po úspěšném obhájení diplomové práce jsem nastoupil na plný úvazek do obchodního oddělení. Dnes mám na starosti zakázky v rámci Jihomoravského kraje a Vysočiny a brzy snad dosáhnu pozice samostatného obchodně-technického specialisty, abych mohl začít budovat svůj vlastní tým.“

Jaká je práce v Atemitu?

Nehledáme ostřílené obchodníky ani věhlasné kapacity ve stavebnictví. Naši firmu jsme vybudovali na zelené louce a stejně tak u nás coby studenti na brigádě nebo čerství absolventi začínali všichni naši kolegové. Hledáme v lidech potenciál, touhu posouvat sebe i svoje okolí a snahu profesně růst a jsme připraveni vás maximálně lidsky i odborně podpořit.

Svoji kariéru v Atemitu začnete na pozici asistent/ka obchodně technického specialisty. V této roli se budete aktivně účastnit jednání se zákazníky z různých typů průmyslových odvětví, stanete se pravou rukou obchodně technického specialisty v komunikaci se zákazníky, při navrhování technického řešení nebo zpracování cenových nabídek. Budete se také účastnit pravidelných porad, na kterých dostanete možnost sdílet s kolegy své pracovní výzvy, úspěchy i neúspěchy.

Ruku v ruce s nabíráním nových zkušeností bude pozvolna stoupat i vaše kompetence a zodpovědnost.  Po skončení studia můžete navázat formou hlavního pracovního poměru. Postupně si vyzkoušíte samostatně vést obchodní jednání, získáte vlastní zákazníky a budete se moct stát samostatným obchodně technickým specialistou s vlastním regionem, obchodním plánem a týmem.

Když to shrneme, na začátku vaší kariéry získáte ojedinělou příležitost, kterou časem proměníte ve svůj osobní i firemní úspěch a růst.

Jak si vás představujeme?

 • Jste student/ka na začátku své kariéry a hledáte zaměstnavatele, který vám dá první opravdu velkou příležitost.
 • Máte technické myšlení. Vzdělání v technickém oboru je výhodou, nikoliv podmínkou.
 • Není vám jedno, pod co se podepíšete, chcete pracovat s kvalitním produktem, vidět za sebou dobrý výsledek své práce a maximálně se poučit ze svých chyb pod dozorem zkušených kolegů.
 • Stejně jako my, rád/a jednáte na rovinu, jste férový/á, máte rád/a výzvy a nebojíte se říct svůj názor  nebo si říct o radu. Od problému nikdy neutečete a jste týmový hráč.
 • Umíte pracovat v MS Office.
 • Máte řidičský průkaz skupiny B.

Co vám za to nabízíme?

 • Zázemí a podporu úspěšné rostoucí firmy, které záleží na lidech i kvalitě jejich práce.
 • Získání odborných znalostí ze zajímavého oboru ve stavebnictví – máme propracovaný systém školení, na který jsme náležitě pyšní.
 • Možnost brigády či částečného úvazku již při studiu. Školu bereme jako prioritu, proto se vždy snažíme sladit brigádu s vašimi časovými možnostmi.
 • Po ukončení studia vám můžeme pomoci vyřešit otázku hledání práce – pokud budeme mít zájem, můžete u nás nastoupit na hlavní pracovní poměr. Navíc již budete mít nějakou praxi a zkušenosti, nebudete tedy startovat úplně od nuly.
 • Kariérní růst, ve kterém vás podpoříme, stejně jako jsme na začátku jejich kariéry podpořili všechny naše stávající samostatné obchodně technické zástupce, oblastní manažery obchodu a další.
 • Možnost uznání povinné školní praxe.
 • Možnost spolupráce na vaší závěrečné práci.
 • Společně strávený čas na našich pověstných večírcích, dostatek kávy pro jakékoliv pracovní nasazení, drobné dárečky a občerstvení pro zpříjemnění všedních dnů.
 • Služební telefon a notebook jsou samozřejmostí.

Jak na výběrové řízení?

V Atemitu máme rádi otevřené a přímé jednání. Jednáme upřímně, osobně a hlavně vždy fér. Takové je naše DNA a to stejné hledáme i u našich budoucích kolegů. Nemáme rádi přikrášlování, mlžení a neurčité odpovědi. Hledáme někoho, kdo přizná, že něco neumí, na něco si nevěří nebo ho něco nebaví. Pokud jste takoví, pošlete nám svůj životopis s fotografií a připojte pár řádků, jaká je vaše motivace pracovat právě u nás, co vás baví, co vás nebaví – rádi se o vás dozvíme více a na pohovoru se o tom pobavíme.

Pokud jde o nástup, je možný obratem. Tak neváhejte a ozvěte se nám. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme.

Máte zájem o tuto pozici?

Neváhejte nám zaslat svůj životopis a třeba se nám podaří najít společnou cestu.


  Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.