Zavolejte nám: +420 775 018 837

Vinařství

Odteď už na podlahu nemusíte brát ohled. Ať Vám na ni spadne nebo se rozlije cokoliv.

Naše podlahy bez újmy přežijí pád těžkého soudku, rozlití chemikálie i vysokou teplotuNenasákají a snadno se čistí. Konečně se tak můžete naplno věnovat výrobě vína.

Mechanická, chemická i teplotní odolnost podlahy jsou pro nás přesto jenom standardem. To pravé mistrovství předvádíme až při elegantním řešení soklíků, spádů pro odtok vody, odvodňovacích kanálků nebo dilatačních prvků, bez kterých by to ve vinařství nešlo.

Vinařství z Velkopavlovické podoblasti

Vinařství

EPT

Provedli jsme rekonstrukci podlah v prostorách vinařství, včetně vyřešení odvodňovacích prvků a fabionů. Investor si zvolil systém Atemit EPT v odstínu Mint. O tom, že podlaha vypadá i po letech velice hezky, se můžete přesvědčit sami na fotkách.

Více informací

BIO Vinařství

Vinařství

PTQ

Jsme hrdí na to, že jsme se mohli podílet na stavbě unikátního vinařství v Havraníkách.  Zapojili jsme se již do přípravy projektu a podlahy poté realizovali od hydroizolace, dovyztužení, odvodňovacích prvků přes betonáž až po finální nášlapnou vrstvu. Investor si pro prostory výroby vybral estetický kamínkový systém Atemit PTQ v šedých odstínech. Systém PTQ jsme realizovali i v prostorách kuchyně zdejší restaurace.

Více informací

Světoznámé vinařství

Vinařství

EPT

Architektonickému ateliéru jsme pomohli navrhnout podlahy do světoznámého vinařství. Tato unikátní stavba se dostala až do finále prestižní soutěže MIPIM Awards – největšího světového veletrhu nemovitostí. Realizovali jsme zde 2024 m2 systému Atemit EPT a betonu se vsypem.  Je nám ctí, že jsme mohli být součástí projektu, o kterém jste si mohli přečíst například v časopisu Forbes.

Více informací

Významné vinařství

Vinařství

EPT, PTQ, UFS

Tohle vinařství je významným výrobcem vína v České republice a je nám ctí, že opakovaně svěřilo své podlahy do našich rukou. Postupně jsme realizovali podlahy v jednotlivých závodech, kde můžete najít podlahové systémy Atemit EPT, PTQ a UFS, ale také fabiony či odvodňovací prvky.

Více informací

Zámecké vinařství

Vinařství

EPT

Zámecké vinařství patří mezi největší vinařství u nás a je mnohonásobným vítězem různých prestižních vinařských soutěží. Původní podlaha v tomto vinařství byla řešena dlažbou a betony se vsypem. Betonová podlaha byla již natolik opotřebená, že vyžadovala generální rekonstrukci. Přirozenou vlastností betonu je jeho neodolnost vůči působení kyselin a chemikálií. Proto jsme zákazníkovi do provozu navrhli silnovrstvou stěrku Atemit EPT, která je díky svým vlastnostem do takového prostředí ideální. Původní žlaby, které již nebyly v dobrém stavu, jsme zachovali a opatřili ocelovým kováním, abychom zvýšili jejich odolnost proti pádům břemen a přejezdu manipulační techniky. Schody jsme celé okovali slzičkovým plechem.  Podél zdí a sloupů jsme vytvořili plynulé napojetí podlahy na stěnu pomocí fabionů, aby byla podlaha dobře čistitelná. Na přání investora jsme v uličkách použili vyšší protiskluz pro bezpečný pohyb osob, zatímco pod tanky jsme aplikovali systém s nulovým protiskluzem, aby se zde podlaha lépe čistila.

Více informací

Další reference

+
+
+
+
+
+
+
+
+

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno