Zavolejte nám: +420 775 018 837

Pekárenská a cukrárenská výroba

Teď už u Vás bude vonět jenom pečivo. Prostředí totiž zůstane krásné a čisté.

Chuť Vašeho pečiva a cukrovinek závisí na tom, jak čisto máte v provozu. Naše podlahy Atemit EPT a Atemit HDC se díky hladkému povrchu krásně čistí.

Navzdory tomu jsou tyto podlahy dostatečně protiskluzné a mechanicky, teplotně i chemicky velmi odolné. Klidně po nich jezděte horkými kolečky vozíků nebo těžkou manipulační technikou – Atemit HDC toto zatížení zvládne.

A co teprve, až uvidíte řešení detailů. Soklíky, spády pro odtok vody, odvodňovací kanálky – vše řešíme tak, aby skvěle vypadalo a spolehlivě sloužilo. Fotky z provozů ostatně hovoří za vše.

Cukrářská výroba

Výroba zmrzliny a cukrářských výrobků

EPT

Výrobci zmrzliny a cukrářských výrobků jsme zrealizovali systém Atemit EPT, který má nastavitelný protiskluz a je velmi dobře čistitelný, což je v potravinářském provoze velmi důležité.

Více informací

Pekárenská výroba

Pekárenská a cukrárenská výroba

EPT

Původní podlahy v prostorách pekařství, pocházející z 60. let, přestaly vyhovovat hygienickým nárokům provozu. V budově jsme zrealizovali stěrku Atemit EPT, která se velmi dobře udržuje a čistí, což je v potravinářském provozu velmi důležitým požadavkem.

Více informací

Pekárna

Pekárenská a cukrárenská výroba

EPT, ESL

Zákazníkovi jsme zrealizovali podlahy se splněním požadavku na barevné ztvárnění a dlouhodobou odolnost vůči pojezdu speciálních podvozků na přepravky. Pro realizaci jsme zvolili podlahový systém Atemit EPT a pro méně namáhané části Atemit ESL.

Více informací

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno