Zavolejte nám: +420 775 018 837

Mlékárenská výroba

Čisté a hygienické prostředí je v mlékárně základ. Za pár hodin ho můžete mít taky.

Stačí si nechat položit jednu z našich podlah do mlékáren (Atemit UFS nebo Atemit EPT). V ideálních aplikačních podmínkách po nich za 8 hodin můžete chodit, za den snesou skoro plnou zátěž a už po třech dnech odolají i provozním kyselinám.

Obě podlahy jsou extrémně odolné proti obrusu, nárazu i chemikáliím, nenasákají, nekloužou a snadno se umývají. Položit je navíc umíme i na problematické podklady – třeba beton se zbytkovou vlhkostí.

Je nám jasné, že u podlahy záleží i na vzhledu. Proto si rádi hrajeme s řešením soklíků, spádů pro odtok vody či odvodňovacích kanálků tak, aby krásně vypadaly i perfektně sloužily. Výsledek můžete vidět níže.

Wera Nova

Výroba zmrzliny

HDC

Firma Wera Nova je producentem Ruské zmrzliny z čerstvé smetany. Do prostor firmy jsme navrhli podlahový systém Atemit HDC, který odolá náročnému provozu skladu a expedice. Pomohli jsme vyřešit také detail dovyztužení kolejnice regálu tak, aby nedocházelo k její poruše v místě styku s podlahou.

Více informací

Mlékárna Kunín

Výroba mléčných produktů

EPT

V Mlékárně Kunín jsme realizovali systém Atemit EPT v barvě Brick Red, který je hygienický a dobře čistitelný, což prostor mlékárny vyžaduje.

Více informací

A.W. Loštice

Výroba olomouckých tvarůžků

EPT, UFS

V průběhu let jsme zrekonstruovali historické podlahy z 19. století ve všech prostorech a přizpůsobili je současným hygienickým standardům. Postupně došlo k odbourání a rekonstrukcím nejstarších skladeb podlah od povrstvování kvalitních keramických dlažeb, až po výměnu hlavní kanalizační trati a přespádování ploch. Následně jsme aplikovali naše podlahové systémy. V části plochy došlo k obnově povrchu systému z roku 2011, a to z důvodu požadované změny barevnosti v daném provozu. Námi zrealizované podlahové systémy se vyznačují vysokou teplotní odolností. Především však odolávají jak mléčnému tuku, který se v mlékárenských provozech na podlahu dostává, tak i kyselinám a zásadám, které se zde používají při jejím čištění.

Více informací
building floor

Naši zákazníci

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno