Zavolejte nám: +420 775 018 837

Masné provozy a lahůdky

Klidně na ně vylijte krev, tuk i chemikálie. Po jednom běžném úklidu budou zase jako nové.

Naše podlahy do masného průmyslu něco vydrží. Jsou teplotně i mechanicky odolné, nekloužou, nenasákají a snadno se čistí. Ať už po nich jezdíte těžkými vozíky nebo třeba rozlijete chemický přípravek. Doporučíme Vám nejvhodnější typ podlahy přímo do Vašeho provozu, v našem porfotliu máme Atemit UFS, Atemit EFS, Atemit EPT, Atemit HDC.

Vlastnosti podlahy jsou však jenom jednou stranou mince. My klademe důraz také na tu druhou. Řešení soklíků, spádů pro odtok vody či odvodňovacích kanálků provádíme efektně i efektivně – dobře to vypadá a ještě lépe funguje.

Podívejte se na reference a fotografie podlah v reálných provozech.

Bourárna masa

Výrobce mrazených a chlazených potravin

EPT, EFS, ULS

Pro výrobce mrazených a chlazených potravin jsme pomohli navrhnout a následně i zrealizovat kompletní skladbu průmyslových podlah v novostavbě bourárny masa. Podlahy jsme dodali od hydroizolací, přes betonové desky s dovyztužením eliminujícím množství spár v podlaze, odvodňovací prvky (žlaby, vpusti), nárazníky, fabiony, až po finální nášlapnou vrstvu. Jelikož každá část provozu má svá vlastní specifika a požadavky na různé odolnosti (teplotní, chemické, mechanické), aplikovali jsme do jednotlivých částí různé typy podlahových systémů podle parametrů, které by měla podlaha v daných místech splňovat.

Více informací

Masná výroba

Výroba masných produktů

EPT, EFS

Ve společnosti zabývající se masnou výrobou jsme realizovali podlahy v novostavbě. Dle typu provozu jsme zvolili do určitých částí provozu systém Atemit EPT a do jiných částí systém Atemit EFS. Provoz jsme doplnili o štěrbinové žlaby s vpusťmi a fabiony, abychom zajistili dobrou čistitelnost a údržbu.

Více informací

Další reference

+
+

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno