Zavolejte nám: +420 775 018 837

Farmacie a chemie

Podlahy, které odolají chemikáliím, vysokým teplotám i nárazům.

Podlahy v těchto typech provozů musí odolávat řadě chemikálií. Se zákazníky vždy individuálně řešíme, jaké látky a v jaké koncentraci ve svém provoze používají, poté je otestujeme na našich podlahových systémech a navrhneme to nejvhodnější řešení. Pokud je to potřeba, systém dodáme navíc v antistatické variantě.

Samozřejmostí je pro nás pak vyřešení detailů, jako jsou fabiony a odvodňovací prvky.

Farmaceutická výroba

Farmacie

PTQ, HDC

Firma se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy. Jedná se o čisté prostory, které mají vysoké požadavky na čištění a údržbu, proto jsme do většiny prostor výroby a skladu zvolili kamínkový systém Atemit PTQ. Pouze v menší části skladu jsme zrealizovali také systém Atemit HDC.

Více informací

Výroba kosmetiky a zdravotnických prostředků

Farmacie

EPT

Stavba firmy vyrábějící kosmetiku a různé zdravotnické prostředky pochází z dílny dodavatelsko inženýrské kanceláře, která za ni získala hlavní cenu v soutěži Stavba roku Olomouckého kraje 2020. Naše podlahy v krásných barevných odstínech jsou nedílnou součástí této stavby a skvěle do celého konceptu zapadají. Realizovali jsme kompletní podlahovou konstrukci na klíč, a to od nosných betonů až po nášlapnou vrstvu Atemit EPT, včetně klíčových detailů, jako jsou zápachové uzávěry, ocelové dilatace a další.

Více informací

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno