Zavolejte nám: +420 775 018 837

Elektrovýroba a antistatické provozy

Bezpečnost vždy stavíme na první místo. Naše podlahy se hodí do ESD i EX prostředí.

V elektrotechnických provozech je bezpečnost vždy na prvním místě. Naše podlahy omezují vytváření elektrostatického náboje i jiskření, takže jsou vhodné i do elektrostatických nebo výbušných prostředí.

Záležet si dáváme i na vzhledu. S tak elegantním řešením fabionů nebo dilatačních prvků se jen tak někde nesetkáte – jen málokdo je totiž takový detailista, jako my. Přesvědčte se sami.

Provoz s nebezpečím výbuchu

Výroba rozbušek, EX prostředí

HDC AS, EPT AS

U firmy zabývající se výrobou rozbušek se jedná o prostředí s nebezpečím výbuchu (EX prostředí), které vyžaduje nutná antistatická opatření. Na několika místech v provozu jsme tedy realizovali podlahové systémy Atemit HDC a Atemit EPT AS, které všechny nutné požadavky splňují.

Více informací

Výroba a vývoj světlometů, zadních svítilen

Automobilový průmysl, ESD prostředí

EPT AS

Společnost zabývající se automobilovou výrobou je naším významným zákazníkem. Zabývá se výrobou a vývojem světlometů, světel a elektroniky pro významné světové automobilové společnosti. Před lety se na nás tato firma obrátila se specifickými požadavky na antistatické vlastnosti podlah, které jsou pro tento typ výrobního provozu nutností. Pro zákazníka jsme proto vyvinuli unikátní ESD systém, který tyto striktní nároky splňuje, a který navíc nemá ve světě obdoby. Nadále postupně realizujeme antistatické podlahy v jednotlivých halách na pobočkách této společnosti.

Více informací

Výroba střešních oken a doplňků

Výroba plastů, ESD prostředí

EPT, EPT AS

Firma zabývající se výrobou plastů je náš dlouholetý zákazník. V několika halách jsme postupně realizovali podlahový systém Atemit EPT a kde bylo třeba, jsme využili antistatickou variantu tohoto systému.

Více informací

Dlouholeté zkušenosti ověřené v mnoha odvětvích.

Ať už řešíte rekonstrukci stávajícího provozu, nebo výstavbu nového, jsme tu pro Vás. Kvalitní podlahu chápeme jako funkční celek celého souvrství podlahy, včetně nášlapné vrstvy a všech návazných a doplňkových podlahových prvků. Pomůžeme Vám s návrhem a realizací vhodného řešení, včetně statického návrhu, přesně dle požadavků Vašeho provozu.

Naše podlahy plní vše, co od nich očekáváte.

Odolnost, bezprašnost, nenasákavost? Naše podlahového
systémy neustále vyvíjíme a zlepšujeme tak, aby co nejlépe
odolávaly všem provozním účinkům zatížení průmyslové výroby
a splňovaly specifické požadavky jednotlivých provozů. V našem
sortimentu naleznete epoxidové a polyuretanové stěrky, stěrky
na bázi vysokopevnostních cementů a také systémy vhodné do
antistatického prostředí.

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno