Zavolejte nám: +420 775 018 837

Automobilový průmysl a výroba plastů

Tyto podlahy jen tak něco nepoškodí. Nevadí jim oleje, kyseliny ani pády těžkých věcí.

Naše podlahy jsou skvělým řešením pro všechny autodílny, autoservisy, STK nebo výrobny plastů. Vysoce odolné vůči nárazům, průrazům i obrusu. Chemicky odolné vůči kyselinám i olejům. Podlahy ve výrobnách plastů navíc musí vydržet vysoké teploty – proto naše stěrky krátkodobě odolávají teplotám až 240 °C.

Vaše nová podlaha bude taky skvěle vypadat. Bezespará rovná plocha s elegantním řešením všech soklíků, fabionů i dilatačních prvků – nikdo jiný si s detaily podlahy nehraje tolik, jako my. Rádi Vám to dokážeme.

Mürdter Dvořák

Automobilový průmysl

HDC

Mürdter Dvořák je významnou součástí automobilového průmyslu v České republice. Pro zákazníka jsme zrealizovali vysoce odolnou podlahu Atemit HDC, která odolává pojezdu vysokozdvižných vozíků i manipulaci s gitterboxy. Problematický detail mezi halami jsme vyřešili tzv. zátěžovou dilatací, tedy dilatací vhodnou pro pojezd těžkými břemeny.

Více informací

HELLA AUTOTECHNIK Mohelnice

Automobilový průmysl, ESD prostředí

EPT AS

Společnost Hella je naším významným zákazníkem. Zabývá se výrobou a vývojem světlometů, světel a elektroniky pro významné světové automobilové společnosti. Před lety se na nás tato firma obrátila se specifickými požadavky na antistatické vlastnosti podlah, které jsou pro tento typ výrobního provozu nutností. Pro zákazníka jsme proto vyvinuli unikátní ESD systém, který tyto striktní nároky splňuje, a který navíc nemá ve světě obdoby. Nadále postupně realizujeme antistatické podlahy v jednotlivých halách na pobočkách v Mohelnici i Kočovcích.

Více informací

BKR Velux

Výroba plastů, ESD prostředí

EPT, EPT AS

Firma BKR Velux je náš dlouholetý zákazník. V několika halách jsme postupně realizovali podlahový systém Atemit EPT a kde bylo třeba, jsme využili antistatickou variantu tohoto systému.

Více informací
building floor

Naši zákazníci

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno