Zavolejte nám: +420 775 018 837

Když dva dělají totéž, není to totéž

S pokládkou průmyslových podlah máme již 25 let praxe. Z naší zkušenosti můžeme s jistotou říct, že, ať už jde o novostavby, těžké rekonstrukce nebo lokální opravy, obecně platí, že když dva dělají totéž, není to totéž. V odvětví průmyslových podlah, stejně jako v jiných stavebních disciplínách, se každý experiment může pekelně prodražit. A nejen to.

Risk někdy nepřináší zisk, ale komplikace…

Dobrá podlaha je skvělá investice. Je-li ale podlaha špatně položena a neodborně udržována, stává se z ní automat na potíže:

Finance – opravy, předělávky nebo dokonce bourání a opětovná aplikace podlahy dokážou Váš stavební rozpočet často i zněkolikanásobit, nemluvě o zastavení výroby.

Čas – není to jen tak, naplánovat odstávku provozu, zorganizovat omezení výroby nebo zajistit prostor pro stavební práce. Čas je jednou z nejcennějších komodit a plýtvat s ním na opravy a předělávky, to nechceme nikdo.

Následky – podlaha, která neplní svůj účel, dohady s dodavatelem, reklamace, uplatňování nároků na slevu – to všechno je stres, který by si každý rád ušetřil.

Jak se tomu vyhnout?

Sjednejte si schůzku

    Tento web je chráněn službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.

    ATEMIT, s.r.o.
    Olomoucká 1181/89
    627 00 Brno