telefon: +420 775 018 837 | e-mail: podlahy@atemit.cz

Nacházíte se na: O nás » Proč ATEMIT? »


O nás
 

Proč ATEMIT?

Chceme pro vás to nejlepší

Specializujeme se na strojně hlazené průmyslové stěrky s tloušťkou 6 mm a více. Tyto průmyslové podlahy jsou mnohem více odolné vůči proškrabu, průrazu, mechanickému zatížení, proto se vyznačují vyšší životností než tenké stěrky.

Stojíme na pevných základech

Přebíráme zodpovědnost za výběr nejvhodnějšího podlahového systému. Náš obchodně technický zástupce je zkušený podlahář a zároveň osoba, se kterou je zákazník v kontaktu v celém procesu od návrhu přes realizaci, až po používání podlahy.

Jdeme na to od podlahy

Při rekonstrukcích se často se setkáváme s chybějícím posouzením aktuálního stavu opravované průmyslové podlahy. Tento nedostatek řešíme pečlivým průzkumem podloží formou vrtaných podlahových sond. Navrhujeme tak optimální technické řešení na základě zvážení všech okolností. 

Klademe důraz na detaily

Protože kvalita podlahy závisí i na dobře zpracovaných detailech, věnujeme náležitou pozornost i řešení všech detailů - fabionů, objektových dilatací, dilatačních spár, vpustí, kanálků, kolejnic a jiných.

Podlahy také sami vyvíjíme

Vyvíjíme nové technologie, receptury a neustále zdokonalujeme aplikaci podlahových systémů. Na základě dlouholeté práce s podlahovými materiály vznikla řada ATEMIT, která zahrnuje především pryskyřičné silnovrstvé stěrky.

 


Soubory:

Kariéra aktuálně: Hledáme posily do našeho týmu, více informací zde