telefon: +420 775 018 837 | e-mail: podlahy@atemit.cz

Nacházíte se na: Dolní menu » Kariéra » OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA JUNIOR pro pobočku Hradec Králové »


OBCHODNĚ TECHNICKÝ SPECIALISTA JUNIOR pro pobočku Hradec Králové

 


Hledáme právě vás:

Jste student nebo absolvent a chcete získat zkušenosti jak v obchodě, tak i ve stavebním průmyslu? Nemáte za sebou léta praxe, ale o to více jste připraven vzít svůj osud do svých rukou? Pak čtěte dál!Jaká je práce v Atemitu?

Nehledáme ostřílené obchodníky, ani věhlasné kapacity ve stavebnictví. Naši firmu jsme vybudovali na zelené louce, a stejně tak u nás coby studenti na brigádě nebo čerství absolventi začínali všichni naši kolegové. Hledáme v lidech potenciál, touhu posouvat sebe i svoje okolí a snahu profesně růst a jsme připraveni vás maximálně lidsky i odborně podpořit.

Svoji kariéru v Atemitu začnete na pozici asistenta obchodně technického specialisty. V této roli se budete aktivně účastnit jednání se zákazníky z různých typů průmyslových odvětví, stanete se pravou rukou obchodně technického specialisty v komunikaci se zákazníky, při navrhování technického řešení nebo zpracování cenových nabídek. Budete se také účastnit pravidelných porad, na kterých dostanete možnost sdílet s kolegy své pracovní výzvy, úspěchy i neúspěchy.

Ruku v ruce s nabíráním nových zkušeností bude pozvolna stoupat i vaše kompetence a zodpovědnost. Postupně si vyzkoušíte samostatně vést obchodní jednání, získáte vlastní zákazníky a budete se moct stát samostatným obchodně technickým specialistou s vlastním regionem, obchodním plánem a týmem.

Když to shrneme, na začátku vaší kariéry získáte ojedinělou příležitost, kterou časem proměníte ve svůj osobní i firemní úspěch a růst.Jak si vás představujeme?

 • Jste na začátku svojí kariéry a hledáte zaměstnavatele, který vám dá první opravdu velkou příležitost.
 • Máte technické myšlení. Vzdělání v technickém oboru je výhodou, nikoliv podmínkou.
 • Není vám jedno, pod co se podepíšete, chcete pracovat s kvalitním produktem, vidět za sebou dobrý výsledek své práce a maximálně se poučit ze svých chyb pod dozorem zkušených kolegů.
 • Stejně jako my, rád jednáte na rovinu, jste férový, máte rád výzvy a nebojíte se říct svůj názor, nebo si říct o radu. Od problému nikdy neutečete a jste týmový hráč.
 • Umíte pracovat v MS Office.
 • Máte řidičský průkaz skupiny B.
 

Co vám za to nabízíme?

 • Zázemí a podporu úspěšné rostoucí firmy, které záleží na lidech i kvalitě jejich práce.
 • Kariérní růst, ve kterém vás podpoříme, stejně jako jsme na začátku jejich kariéry podpořili všechny naše stávající samostatné obchodně technické zástupce, oblastní manažery obchodu a další.
 • Propracovaný a transparentní způsob odměňování, který můžete sám předvídat, ovlivnit a plánovat. Mimochodem, samostatný obchodně technický specialista si v průměru vydělá 40 až 60 000 Kč čistého.
 • Zodpovědně nastavený roční obchodní plán. S hrdostí navíc můžeme říct, že naši kolegové své závazky pravidelně zvládají plnit.
 • Roční odměny.
 • Multisport kartu.
 • 5 týdnů dovolené.
 • Společně strávený čas na našich pověstných večírcích, dostatek kávy pro jakékoliv pracovní nasazení, drobné dárečky a občerstvení pro zpříjemnění všedních dnů.
 • Služební telefon a notebook jsou samozřejmostí, služební auto získáte až po dosažení určitého stupně vývoje.

 

Jak na výběrové řízení?

V Atemitu máme rádi otevřené a přímé jednání. Jednáme upřímně, osobně a hlavně vždy fér. Takové je naše DNA a to stejné hledáme i u našich budoucích kolegů. Nemáme rádi přikrášlování, mlžení a neurčité odpovědi. Hledáme někoho, kdo přizná, že něco neumí, na něco si nevěří nebo ho něco nebaví. Pokud jste takoví, pošlete nám svůj životopis s fotografií a připojte pár řádků, jaká je vaše motivace pracovat právě u nás, co vás baví, co vás nebaví – rádi se o vás dozvíme více a na pohovoru se o tom pobavíme.

Pokud jde o nástup, je možný obratem. Tak neváhejte a ozvěte se nám. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme.


V případě zájmu o danou pozici nás prosím kontaktujte:
Tereza Mynaříková
tel.: +420 739 377 720 

e-mail: personalni@atemit.cz


Soubory:

Kariéra aktuálně: Hledáme posily do našeho týmu, více informací zde