telefon: +420 739 377 720 | e-mail: marketing@atemit.cz

Nacházíte se na: Dolní menu » Kariéra »

Kariéra u nás

Hledáme nové kolegy na následující pozice:

Specialista obchodně technického týmu pro Brno a Jižní Čechy

Pro region Jižní Čechy hledáme specialistu obchodně technického týmu, který první dva roky stráví v sídle společnosti v Brně a následně bude působit přímo v Jižních Čechách. Pozice je tedy vhodná pro toho, kdo se výhledově chce stěhovat do Jižních Čech, ale ještě dva roky zůstane v Brně.

Hledáme tedy někoho, kdo:

  • Má ideálně vzdělání stavebního směru, případně zájem a snahu se vše naučit, technické vzdělání je ale podmínkou
  • Baví ho obchodní komunikace se zákazníky
  • Umí číst technické výkresy a zpracovávat cenové nabídky
  • Je v obchodě férový
  • Plánuje přestěhování do Jižních Čech

Náplň práce:
  • Posouzení stávajícího stavu podlahy, doporučení vhodného typu nové podlahy, cenová kalkulace a prezentace návrhu zákazníkovi. Nemusíte mít obavy, že něco neumíte, vše Vás naučíme.
  • Úvodní měsíce budete na pozici asistenta obchodníka, a to do té doby, než se naučíte vše potřebné po technické a obchodní stránce, poté očekáváme Váš posun na pozici manažera obchodu pro Jižní Čechy.

Nabízíme:
  • Dlouhodobou práci ve stabilní české firmě, která si zakládá na férovosti a kvalitě
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební notebook, mobilní telefon a automobil
  • 25 dnů dovolené
  • Práci vhodnou i pro absolventy

Kontaktní osoba Ivan Zerzánek, +420 731 840 447, zerzanek@atemit.cz.

Skladník

Do našeho skladu na ulici Olomoucké v Brně hledáme skladníka, ideálně takového, který umí jezdit s VZV. Pracovní doba je od pondělí do pátku od 7:00 (8:30) do 15:30 (17:00).

Hledáme někoho, kdo:

  • Má praxi ve skladu, případně je šikovný a rychle se učí
  • Má řidičský průkaz skupiny B (podmínka)
  • Je manuálně zručný na drobné zámečnické práce (vrtání, řezání pásovin)
  • Umí řídit VZV (školení zajistíme)
  • Bere za svůj úkol mít sklad přehledný a v pořádku
  • Je schopen samostatné práce na základě podkladů od vedoucího skladu
  • V pracovní době nekouří a nebrouzdá po Facebooku

  • Stěžejní práce je příjem materiálu (kontrola vůči dodacímu listu a kontrola kvality), jeho uskladnění na konkrétní místo ve skladu, vychystání materiálu na zakázky, kontrola expirací, převážení, naskládání na palety a zabalení.
  • Kontrola a přepočítání vratek ze staveb, vrácení materiálu do skladu.
  • Dále výdej, kontrola a příjem nářadí.

Nabízíme:
  • Nadstandardní plat
  • Mladý a pohodový kolektiv, který se stýká i po pracovní době