telefon: +420 739 377 720 | e-mail: marketing@atemit.cz

Nacházíte se na: Dolní menu » Kariéra »

Kariéra u nás

Hledáme nové kolegy na následující pozice:

Stavbyvedoucí pro pokládku průmyslových podlah

Hledáme tedy někoho, kdo:

  • Má přirozený respekt pro svoje znalosti a zkušenosti, ne toho, kdo si je sjednává silou.
  • Umí jednat s investorem, dělníky, dodavateli, být nad věcí, mít přehled a vést lidi.
  • Kromě přirozené inteligence má i znalosti a baví ho řešit drobné komplikace a změny, ke kterým na stavbách dochází.
  • Nemá rád stereotyp, koho baví cestování a řízení auta.
  • Ideální uchazeč má doložitelnou praxi na postu stavbyvedoucího či mistra, ideálně vzdělání stavebního směru - není to však podmínkou.

Náplň práce:
  • Plánování stavby, koordinace a vedení lidí.
  • Začnete na pozici asistenta stavbyvedoucího, který Vás bude všechno učit.

Nabízíme:
  • Dlouhodobou práci ve stabilní české firmě, která si zakládá na férovosti a kvalitě
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební notebook, mobilní telefon a automobil
  • 25 dnů dovolené

Kontaktní osoba Ivan Zerzánek, +420 731 840 447, zerzanek@atemit.cz.

Skladník

Do našeho skladu na ulici Olomoucké v Brně hledáme skladníka, ideálně takového, který umí jezdit s VZV. Pracovní doba je od pondělí do pátku od 7:00 (8:30) do 15:30 (17:00).

Hledáme někoho, kdo:

  • Má praxi ve skladu, případně je šikovný a rychle se učí
  • Má řidičský průkaz skupiny B (podmínka)
  • Je manuálně zručný na drobné zámečnické práce (vrtání, řezání pásovin)
  • Umí řídit VZV (školení zajistíme)
  • Bere za svůj úkol mít sklad přehledný a v pořádku
  • Je schopen samostatné práce na základě podkladů od vedoucího skladu
  • V pracovní době nekouří a nebrouzdá po Facebooku

  • Stěžejní práce je příjem materiálu (kontrola vůči dodacímu listu a kontrola kvality), jeho uskladnění na konkrétní místo ve skladu, vychystání materiálu na zakázky, kontrola expirací, převážení, naskládání na palety a zabalení.
  • Kontrola a přepočítání vratek ze staveb, vrácení materiálu do skladu.
  • Dále výdej, kontrola a příjem nářadí.

Nabízíme:
  • Nadstandardní plat
  • Mladý a pohodový kolektiv, který se stýká i po pracovní době

Dělník pro pokládku průmyslových podlah

Koho hledáme:

  • Šikovné dělníky pro zhotovování průmyslových podlah po celé ČR.
  • Práce je vhodná i pro pracovníky bez zkušeností v podlahářství.

Nabízíme:
  • Odměna člena čety po zapracování celoročně průměrně 35 – 50 000 Kč měsíčně
  • Tvůrčí, různorodá práce s kvalitními systémy
  • Veškeré potřebné proškolení, zaučení a zapracování zajistíme
  • Dopravu z centrály na zakázky hrazenou Atemitem
  • Bydlení na zakázce hradí Atemit
  • Práci celý rok včetně zimního období
  • Platby za odvedenou práci pravidelně měsíčně
  • Práci na živnostenský list