telefon: +420 739 377 720 | e-mail: podlahy@atemit.cz

Nacházíte se na: Dolní menu » Kariéra » Mechanik – seřizovač, skladník »

Mechanik – seřizovač, skladník

Do našeho skladu v Brně na ulici Olomoucká hledáme mechanika – seřizovače motorových pracovních strojů, šikulu přes elektriku a skladníka v jedné osobě.

Hledáš práci v dobrém kolektivu?

Miluješ techniku, strojní a elektro vybavení a umíš je správně „poštelovat“?

Máš rád, když věci fungují na 100 %, mají svůj systém a je v nich pořádek?

Jsi zodpovědný, samostatný a přesto rád spolupracuješ v týmu?

Hledáme kolegu, který:

  • bude zajišťovat akceschopnost našeho strojového parku (např. hladičky a řezačky spár na beton a plastbeton – 4 taktní motory),
  • poradí si se základní údržbou a opravou elektronástrojů (míchačky na beton a plastbeton, brusky, topidla, čerpadla a další) – vyhláška č. 50/1978 Sb. není nutná, ale budeme za ni rádi,
  • má řidičský průkaz minimálně sk. B (obsluha VZV je výhodou),
  • je manuálně zručný – např. na drobné zámečnické práce (vrtání, řezání pásovin),
  • bere za své mít přidělené věci vždy funkční a v pořádku a znát je, jako by byly vlastní,
  • má rád, když jsou věci na svém místě a je ochotný pomáhat s udržováním pořádku na skladě.

Náplň práce:

Přibližně polovina práce bude spočívat v péči o náš vlastní strojový park a elektrické stroje a nástroje. Konkrétně jde o zajišťování jejich provozuschopnosti a skvělého technického stavu, vydávání strojů pracovním četám a jejich následné přejímání po zakázce zpět do skladu, kontrola stavu vybavení, operativní provádění údržby a běžných oprav, pravidelná plánovaná kontrola dle servisních plánů, zajištění pravidelného servisu a větších oprav a v neposlední řadě i vedení přehledné evidence svěřeného vybavení.

Náš strojový park je velký, ale ne natolik, aby to dalo na Tvůj plný pracovní úvazek. Proto Tě pro smysluplné využití zbývající části pracovní doby naučíme pomáhat nám ve skladě, kde máme práce pořád dost. Pro představu to bude naskladnění nového materiálu (kontrola, stav, odsouhlasení), vyskladnění materiálu (množství, kontrola na základě výdejky), vratky materiálu (kontrola a opětovné naskladnění).

Jako samozřejmost při všem výše uvedeném očekáváme slušnou, otevřenou a férovou komunikaci (nejčastěji například s mistry pracovních čet, kolegy na skladě či třetími stranami).

Nabízíme:

Za kvalitně odvedenou práci dostaneš nadstandardní plat a týden dovolené navíc. K tomu čtvrtletní prémie ve výši 10.000 Kč čistého.

Máme mladý a pohodový kolektiv a je pro nás velmi důležitá dobrá atmosféra v práci.

Jestli Tě inzerát zaujal, zjisti o nás více. Pošli nám svůj životopis, ze kterého poznáme, co přesně umíš a co Tě baví. Pokud nás zaujmeš, rádi Tě následně uvítáme a osobně vysvětlíme vše k pracovní pozici.

Dozvíš se, co dalšího nabízíme kromě dlouhodobé perspektivy, férového jednání, firemního vzdělávání a pevného zázemí naší stabilní české firmy.

Kontaktní osoba:
Ing. Radovan Kočí, MBA
tel.: +420 775 018 834
e-mail: koci@atemit.cz

Soubory:

Kariéra aktuálně: Hledáme posily do našeho týmu, více informací zde