telefon: +420 739 377 720 | e-mail: podlahy@atemit.cz

Nacházíte se na: Dolní menu » Kariéra » Obchodník – technický specialista »


Obchodník – technický specialista

Hledáme specialistu obchodně technického týmu na hlavní pracovní poměr, a to pro centrálu v Brně na ulici Olomoucká. Práce je vhodná zejména pro absolventy, nebo studenty posledního ročníku vysoké školy. 


Hledáme někoho, kdo:

  • Ideálně má vzdělání stavebního směru, případně zájem a snahu se vše rychle naučit, technické vzdělání je ale podmínkou.
  • Baví ho obchodní komunikace se zákazníky
  • Umí číst technické výkresy, rád řeší technické problémy a hledá ideální řešení s důrazem na jeho kvalitu
  • Je vůči druhým lidem férový
  • Co bude Vaší pracovní náplní?

 

Náplň práce:

Ve zkratce – polovina obchod a polovina technické návrhy a řešení. Zaměřujeme se na rekonstrukce a realizace nových průmyslových podlah, což s sebou nese spoustu technické přípravy, posouzení stávajícího stavu a nalezení řešení, které je nejlepší pro zákazníka a jeho provoz. Vámi navržené technické řešení a typ podlahy musíte být schopni zákazníkovi vysvětlit a odpovědět na jeho otázky a připomínky. Zakládáme si na férovosti, nesnažíme se prodat to, co nám přinese největší zisk, ale navrhujeme to, díky čemuž zákazník dostane podlahu splňující jeho požadavky, a to v maximální kvalitě. Za naši práci se nestydíme a často vozíme zájemce na prohlídky našich dřívějších realizací.

 

U konkurzu hodně dáme na to, jaký máme z uchazeče dojem. Nemáme rádi přikrášlování, mlžení a neurčité odpovědi. Hledáme někoho, kdo přizná, že něco neumí, nebo ho něco nebaví. Ceníme si upřímnosti a férového jednání. Pokud jste takoví, pošlete nám životopis s fotografií. Napište i něco o sobě, nejen obvyklé fráze "záliby: sport, kultura a počítače". Co Vás baví? Co Vás nebaví? I o tom se na výběrovém řízení budeme bavit...

Pokud jde o nástup, je možný obratem. Tak neváhejte a pošlete svůj životopis, třeba si vybereme zrovna Vás :-)


Kontaktní osoba:
Ing. Ivan Zerzánek
tel.: +420 731 840 447
e-mail: zerzanek@atemit.cz

Soubory:

Kariéra aktuálně: Hledáme posily do našeho týmu, více informací zde